JUBILIEJINIS KAUNO BIGBENDO 25-MEČIO KONCERTAS

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
18:00
Renginio vieta
Kauno valstybinis muzikinis teatras

 

VIENINTELIS IR IŠSKIRTINIS JUBILIEJINIS KAUNO BIGBENDO 25-MEČIO KONCERTAS

 

Apsuptas geriausių šalies džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjų, Kauno valstybinio muzikinio teatro didžiojoje scenoje, ryškioje rampų šviesoje savo dvidešimt penkmečio jubiliejų švęs Kauno bigbendas. Bigbendas planuoja pasiduoti teatro intrigai ir dvasiai bei pakviesti ne į eilinį gala koncertą, o teatralizuotą pasirodymą. Kiekvienas muzikantas, akcentas, detalė scenoje bus reikšminga vakaro visumos dalis. Juos apdairiai dėlioja renginio režisierius Kęstutis Jakštas. Vieninteliame ir išskirtiniame koncerte stebėsime muzikos žvaigždžių paradą. Naujasis Orleanas, Brodvėjus, Holivudas, tarpukario Kaunas, dabartis - juose atsidursite panirę į jubiliejinio šou tėkmę.
Lapkričio 24-osios vakarą Kauno bigbendą pasveikins ilgamečiai bičiuliai, buvę kartu prie jo ištakų. Tai žymiausi šalies džiazo atstovai - saksofonininkas VYTAUTAS LABUTIS, vokalistė NEDA MALUNAVIČIŪTĖ, trimitininkas VYTAUTAS GRUBLIAUSKAS (KONGAS), bliuzo dainininkė ARINA. Visi kartu jie yra Kauno bigbendo nueito kelio dalis, saugantys ne vieną bendrą istoriją.
Šalia jų spinduliuos šiandienos publikos numylėtiniai – dainininkas MANTAS JANKAVIČIUS su juo bigbendas ne vieną sykį apkeliavo didžiasias šalies arenas su programa „Frank Sinatra Show“, KARINA KRYSKO - SKAMBINĖ, kurios nuostabus balsas priverčia klausytojų širdis plakti smarkiau, šių smarkiai plakančių "širdžių ėdikas" Lietuvos rokenrolo karalius EGIDIJUS SIPAVIČIUS, LINAS ADOMAITIS, patikėjęs bigbendui savo jubiliejinį turą, VILIJA MATAČIŪNAITĖ, kartu su bigbendu vis ryškiau atrandanti savo pašaukimą džiaze. Taip pat naujausi kolektyvo bičiuliai – MARTYNAS KAVALIAUSKAS ir merginų vokalinis trio „THE DITTIES“. Žiūrovai scenoje išvys ir jaunosios kartos dainininkę, tačiau tikrai ne  scenos naujokę, sužibėjusią televizijos projekte „X faktorius“, buvusio ilgamečio Kauno bigbendo vadovo a. a. Romualdo Grabšto vaikaitę Mariją Grabštaitę.

Renginio režisierius Kęstutis Jakštas
Vedėjas aktorius Ramūnas Šimukauskas

 

Dirigentai:

Petras Tadaras

Liutauras Janušaitis


kbb25

Paskutinio redagavimo data: 2016-12-02