Aktualijos

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

ved

 

Ei, bičiuli, patinka vesti vakarėlius, koncertus? Vadinasi Kauno bigbendas ieško tavęs! Siūlome tau tapti naujos programos vedančiuoju/a. Atranka vyks sausio 31 d. 11 val. Kauno kultūros centre.

kal

Sveikiname visus esamus ir būsimus mūsų muzikos mylėtojus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2019-aisiai metais! 

va

 

kauno.diena.lt

Puodeliui kavos ir pokalbiui apie muziką ir gyvenimą koncertinės įstaigos "Kauno santaka" vadovą pasikvietė dienraštis ir portalas "Kauno diena".

Visą interviu skaitykite čia

 

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

jazzmass

 

Naują koncertinį sezoną Kauno bigbendas pradeda unikaliu projektu: pirmą kartą skambės Lietuvos kompozitorių Džiazo mišios. Plačiau apie projektą skaitykite čia: lrytas.lt

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Parko

 

                  Aktyvūs, išradingi ir nenuspėjami. Taip vis garsiau šiandien apibūdinamas Kauno pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“. Pripažintas geriausiais XVII Atvirajame Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate Panevėžyje (E kategorija), sėkmingai miestą ir profesionalų orkestrą atstovavęs XXXIII tarptautiniame pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalyje Sviece (Lenkijoje), kolektyvas brėžia vis naujus ir reikšmingus  savo veiklos kontūrus.

 

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Jievaras

 

Su plūstelėjusia šilta pavasario banga atskrieja muzikinė premjera visai šeimai „Džiazolendas“. Žinomo džiazo muzikanto Jievaro Jasinskio kūrinys beveik sutampa su jo naujų darbų pradžia – nuo šių metų Jievaras tapo koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ Kauno bigbendo vyriausiuoju dirigentu. Su džiazuojančiu orkestru Kauno valstybinėje filharmonijoje šį mėnesį bus pristatytas naujausias Jievaro kūrinys – muzikinė pasaka „Džiazolendas“, todėl artėjant premjerai „Kauno diena“ kalbina trombonininką, aranžuotoją ir kompozitorių Jievarą Jasinskį.