Parko muzika Draugystės parke

Kolektyvas
„Ąžuolynas“
Renginio data
Renginio laikas
17:00 val.
Renginio vieta
Draugystės parkas

 

Vasara, saulė ir šiluma! O jei dar pridėtume gerą muziką ir puikią bičiulių kompaniją?

Praeitais metais startavusi koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ iniciatyva – sutelkti miestiečius į Kauno parkus neliko nepastebėta. 2018 metais Kauno pučiamjųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ stabtelėjo ir netgi – šokdino Ąžuolyno, Kauno Santakos, Dainavos bei Kalniečių parkuose. Žaluma, muzika, linksmi miestiečių veidai ir vasarai pasibaigus – ilgesys.... kad po žiemos vėl susitiktume muzikiniuose piknikuose, juolab, kad ne visi parkai aplankyti.

Šiemet tradicija tęsiama tuose pačiuose parkuose ir planuojama aplankyti naujus – Draugystės ir Santarvės parką. Simboliška, tačiau programos „Parko muzika“ atidarymas vyko Ąžuolyne ir šiemet sutapo su Sekminėmis – pavasario ir žalumos švente. Parkų muzikos programai pasirinkta populiarioji muzika, kuri visiems atpažįstama ir nuolat interpretuojama skirtingų atlikėjų bei orkestrų. Todėl, jei tik orai bus draugiški, šiemet galėsime kartu mėgautis gražiausiomis melodijomis iš ansamblių Boney M, ABBA, Queen, AHA, The Beatles ar solistų Stevie Wonder, Simon&Garfunkel repertuaro. Taigi – išsiilgusiems vasariškų orų ir geros muzikos „Ąžuolynas“ skelbia:

    – Įjungiame muzikinį vasaros laiką ir susitinkame gražiausiuose Kauno parkuose! Parkus atidarome rugpjūčio 18 ir 25 dienomis, ir, žinoma – ateikite su bičiuliais, artimaisiais, kaimynais kurti saulėtas parkų nuotaikas.


park

Paskutinio redagavimo data: 2019-08-27